Když mi bylo patnáct anebo šestnáct či sedmnáct let, tak jsem vůbec tak o sebe nepečovala jako v poslední době. Bylo to takové, že jsem byla v pubertě a vůbec jsem neměla náladu na to, abych na sebe dávala nějaké krémy, které jsou hydratační a které udrží pleť opravdu dlouho hydratovanou, vláčnou a jemnou. Tak jsem vůbec nebrala žádné potravinové doplňky, i když si vzpomínám, že moje maminka mi stále nutila, abych brala alespoň vitamín B a také C, které by mi podporovaly imunitu, protože jsem velice často byla nachlazená a nemocná, takže moje maminka to se mnou myslela samozřejmě dobře, jenomže jsem si nenechala říct a je logické, že potom jsem také na to doplatila, když jsem byla velice často nemocná.

Krásná díky kolagenu.

Možná později, když jsem se už chtěla více líbit klukům a chodila jsem už na vysokou školu, tak jsem si řekla, že by opravdu nebylo od věci, abych o sebe více pečovala. Začala jsem chodit na masáže, ke kosmetičce a také ke kadeřnici. A právě paní kadeřnice mi řekla, že pokud bych chtěla pro sebe ještě něco více udělat, že bych mohla užívat čistý kolagen.

Kvalitní kolagen.

Chvíli jsem na ní koukala a vůbec jsem netušila, co to může znamenat čistý kolagen. Tak jsem poprosila paní kadeřnici, aby mi vysvětlila, jak a proč se užívá čistý kolagen. Právě paní v kosmetickém salonu a v kadeřnickém salonu mi doporučila právě užívat čistý kolagen, že prý je opravdu perfektní na pleť a nejenom na pleť, ale také na vlasy a nehty. Prý pokud chci mít opravdu vláčnou pleť, která bude dlouho bez vrásek a která bude také pomaleji stárnout, a to včetně vlasů a nehtů, tak pro mě bude nejvíce vhodný čistý kolagen. A čistý kolagen koupíte nejenom v lékárně, ale také na internetu online. Nemusíte mít na to recept, a navíc je to opravdu bezvadný lék. Takový potravinový doplněk, že nebudete mít vůbec žádné vedlejší účinky.