Někteří lidé mohou mít pocit, že láska a vztahy jsou o soutěžení. Rozhodně to ale není žádná soutěž i když si někteří myslí, že ano. To, že je vám například 25 let a jste zrovna nezadaní neznamená, že si do budoucna nenajdete někoho, kdo s vámi rád založí rodinu. Je mnoho lidí, kteří již v tomto věku mají po svatbě, dvě děti apod. Něco takového bylo typické pro dřívější dobu. Pokud vám tedy někdo doma říká, že už ve vašem věku měl rodinu, po svatbě apod., rozhodně si z toho nic nedělejte. V dnešní době je to tak, že muži mají rodinu až po 30 letech svého života a ženy okolo 27 let. Rozhodně si nemusíte dělat velkou hlavu z toho, že jste zrovna nezadaní, protože on se určitě někdo najde.

Nedělejte si ani nic z toho, že například vaši spolužáci nebo kamarádi už mají svou vlastní rodinu, protože jistě nezůstanete sami.

červená růže

Jsou lidé, kteří se chtějí zaměřit prve na kariéru a teprve poté budou řešit rodinu. Nebojte se proto toho, že byste si nikoho nenašli. Je spousta lidí, kteří to takto mají.

Opravdu není láska a ani vztahy o soutěžení. Někdo má to štěstí a podaří se mu ihned najít někoho, s kým bude po zbytek života a někteří to štěstí hned nemají a musejí si počkat. Někdy se ale vyplatí si počkat, protože člověk alespoň za svůj život pozná s kým by nechtěl být a s kým by naopak být chtěl pro jeho vlastnosti.

Nic si skutečně nedělejte z toho, že jste ještě nepotkali člověka, který pro vás bude ideálním partnerem po zbytek života. Určitě se takový člověk najde.

slovo love

Někdy je nejlepší na něco takového nespěchat. Není na škodu, pokud si člověk najde takového partnera až v době, kdy už bude mít vyřešenou školu a bude jen pracovat. Takhle si alespoň našetříte nějaké peníze, které se rozhodně budou hodit a nebude poté problém zaplatit svatbu a uživit vaše děti.

Nebuďte smutní z toho, že jste nyní sami. Uvidíte, že na konec budete šťastní stejně tak, jak jsou nyní ostatní.