Když, si vybíráte plot, berete v potaz důležité otázky, které by měl váš plot splňovat. Když, budete trvat jen na oplocení pozemky, aby na něj nelezli lidé, a nevenčili si tam své čtyřnohé mazlíčky, bude to jen nějaké jednoduché provedení, které nebude cenově náročné. Když se bude jednat o zahrádku, kterou chcete oddělit od sousedovy zahrady, nebudete kvůli tomu stavět betonovou pevnost, přes kterou by vám na vaše záhony nesvítilo sluníčko. To by bylo příliš invazivní a ze zahrady by vám toho moc nezbylo a připravili byste si o část slunečních paprsků, které vám mohou v letních dnech dopomoci k dozrávání rajčat nebo paprik. Takhle, byste o ně mohli přijít. Zahradu budete oplocovat nějakou variantou plotu, která bude pro sluníčko propustná. Takový pletivový plot nezabere tolik místa a bude tou nejlepší možnou volbou.

betonové ploty se dřevem

Když se budete snažit oplotit rodinný dům, kde chcete mít dostatek místa, budete podle toho volit taky jiné varianty než na oplocení zahrady. Dům už je místo, kde chcete mít svůj klid a nechcete se dívat, jak soused chodí po zahradě jen v trenkách a sousedka má jen jednu a to není příliš pěkná podprsenka a spodní prádlo, když okopává zahrádku. To rozhodně nepotřebujete vidět a rádi si zvolíte i betonovou variantu plotu, kvůli lepšímu soukromí.

betonové ploty se dřevem

Slyšet je budete stále, ale nemusí se vám koukat až do ložnice, jak se říká. Například můžete zvolit jednu s kombinovaných betonových plotů jako je betonové ploty se dřevem, nebo s kovem, jsou to moc pěkné variace a váš dům zajistí od nezvaných hostů. Betonové vysoké ploty vám zajistí dostatečné soukromý od zvědavých sousedů. Jiné provedení plotu si můžete nechat udělat před domem, kde chcete, aby plot byl viditelný do ulice, a jiné provedení si můžete nechat udělat mezi zahradami se sousedy, kde oceníte soukromí a vysoký plot, přes který nepůjde vidět.