Sex má v životě mužů značný význam. Muži po něm touží a dokáže je výrazně ovlivňovat. A je nespočet důkazů, že je tomu tak, takže nemá smysl mi to rozmlouvat. A jestli je neznáte, zmiňme si tu aspoň některé z nich.

otisky rtů

  • Dokážete si představit muže, kteří by byli ochotni stát dlouhou dobu v předklonu s okem nalepeným ke klíčové dírce, kdyby se na druhé straně dveří odehrávalo něco jiného než sex nebo kdyby tam aspoň nebyla nějaká ta obnažená příslušnice opačného pohlaví?
  • Dokážete si představit muže, kteří by na nudistické pláži pozorovali raději zvlněnou hladinu než vlnící se obliny nahých ženských těl?
  • Znáte kluky, kteří by kupovali květiny a pak se s nimi dokonce ukazovali na veřejnosti, kdyby tím nezvyšovali své šance na úspěch u děvčat, který je logicky spojen i s touhou po sexu?
  • Dokážete si představit, že by ze sebe i zralí a rozumní muži dokázali udělat úplné idioty a počínali si jako blázni, kdyby jim nešlo právě o nějakou ženu?
  • Dokážete si představit, že by muži dokázali třeba i s maximálním sebezapřením čekat někde v drogérii nebo v prodejně oděvů, než si jejich drahá polovička vybere a koupí to pravé?
  • Dovedete si představit mladé muže, kteří by dobrovolně s uzarděním kupovali prezervativy?

pár v posteli

Muži jsou prostě schopní dělat kvůli sexu i to, co je jim nepřirozené nebo dokonce příčící se. Dokážou obětovat cokoliv i jenom pro špetku naděje. A když už toto vše podstupují, měli by mít skutečně naději, že se jim za to dostane aspoň trochy toho sexu. Což ale nezáleží jenom na ženách, ale i na nich.

Muži musí nejen dokázat získat si ženino srdce, ale také potřebují být dostatečně potentní. Jinak by bylo všechno to snažení marné. A zatímco někdy to jde samo, jindy by se měla preventivně sehnat a v případě potřeby užívat i generická Viagra. Aby se nestalo, že si muž nakonec pracně získá ženino srdce, ale pak už s ní bude v posteli leda tak spát.