Máte jednu velkou výhodu, a to dost zásadní. Máte ve svém rodinném vlastnictví pěkný pozemek a to již s vybudovanou zahradou. Pozemek je celý oplocený, před lety zasazené ovocné stromy i keře již plodí, květinové záhony jsou velkou ozdobou. Co tedy jen k vaší spokojenosti chybí? Ano, samozřejmě, takže jen chybí ten rodinný dům. Váš pozemek má také tu výhodu, že je také i stavební, to znamená, že se může stavět. Takže protože máte i peníze nic vám nestojí v cestě nechat si na svém pozemku vybudovat vlastní rodinný dům.

chci vlastní dům

Zatím sbíráte informace a zkušenosti svých známých, kteří již ve svém bydlí. Spěcháte, protože se vám již nechce platit nájmy v městských bytech. To znamená, že stavba musí proběhnout rychle, ale nesmí být provedená nekvalitně. Nakonec jste se rozhodli oslovit společnost, která vám může rychle i kvalitně vybudovat vlastní dům. Tato společnost má v nabídce produkt 5 kk bungalov. Ano, to bude ono. Vy již víte, že se nemusíte o nic starat, zkušení zaměstnanci této společnosti vše zařídí. Poradí vám, jakou si například vybrat střechu, její tvar totiž může být nejen plochý, ale také i sedlový.

bungalov je to pravé

Doporučí vám také, jaké bude dům mít zateplení, typ dveří, oken, a co vás hodně zaujme, je to, že budete mít v celém domě podlahové vytápění. A také můžete mít v obývacím pokoji krb na přitápění během studených večerů. To je panečku něco. V bytě ve městě jste mrzli i v teplých letních měsících. A také na vás bude vybrat si rozmístění interiéru bungalovu, který bude mít neskutečných pět pokojů a kuchyňský kout. Pro všechny členy rodiny i pro ty vaše zvířecí mazlíčky. Takže jste již nadšeni, moc se těšíte. Peníze rádi budete investovat do svého rodinného bydlení. Není nač čekat, stejně vám již inflace ukousla s naspořených peněz pěkně velký krajíc. Bohužel, tak už to je. Nyní už víte, že tato stavba bude rychlá a vaše změna bydlení se blíží.