Když si člověk zařizuje domácnost, je logické že ho limitují jeho finanční možnosti. Vždycky platilo, že ty nejhezčí a nejkvalitnější věci byly nejdražší. Dnes se už ale dají sehnat hezké i kvalitní věci za dostupné ceny. Platí to i o kuchyních, které jsou snad to nejdůležitější v každém domě. Mít kvalitní kuchyňskou linku je doslova k nezaplacení, protože můžete vařit aniž by vás rušilo třeba to, že nemůžete něco najít nebo že musíte odbíhat pro nádobí třeba do chodby, protože do linky se vám nevešlo. Mít dostatečně velkou linku je možné i na menším prostoru.

šedá linka

Dostavěli jste dům a budete si vybírat linku? Nebo se poohlížíte po nové, protože ta vaše už má nejlepší roky za sebou? Musíte mít připravené zdi i odpady, elektřinu a vodu, aby se linka mohla vyměřit. Důležité je mít i omítky a podlahy. Nejlepší řešení je totiž pořízení linky na míru, kdy se využije celý prostor, který je pro linku vymezený. Ideální je linka na míru zejména v menších bytech a domech, kde se bojuje s každým centimetrem. Výsledkem je tak kvalitní kuchyně, kam se vejde daleko víc nádobí než byste čekali.

Jestli si zrovna říkáte že budete linku potřebovat, nechte si ji vyrobit u nás. Využijte nejen naše dlouholeté rodinné zkušenosti a vášeň pro kvalitu, ale i smysl pro detail. Výrobou kuchyní se zabýváme už dlouho a díky tomu se orientujeme nejen v oblasti kuchyní, ale i v současných trendech v bydlení.

hnědá linka

Každý má o své lince jinou představu, ale nejspíš i vy tušíte co by se vám líbilo. Nejspíš si ji ale nedovedete navrhnout, což je normální. Od toho jsme tady my a plánovač kuchyní, díky kterému snadno zjistíme co se vám bude líbit. Můžete mít jakoukoliv kuchyni chcete, tedy záleží hlavně na prostoru, kde kuchyně bude stát. Podívejte na fotografie hotových kuchyní, třeba mezi nimi najdete tu, která by se líbila i vám.