Před svatbou je třeba zařídit spoustu věcí. A to tolik, že by se z toho nejedna nevěsta mohla zbláznit. Jak si jen mají všechno pamatovat a vědět, co všechno mají zařídit? Ale podíváme se společně na ty nejdůležitější body.

Svatební šaty

Samozřejmě, jeden z nejdůležitějších bodů svatby jsou svatební šaty pro nevěstu. Většina nevěst si velmi zakládá na tom, aby jejich svatební šaty byly ty nejkrásnější a cítily se ten den jako princezny. Šaty byste určitě neměli shánět na poslední chvíli, ale s dostatečným předstihem. Některé nevěsty si je koupí, některé si je nechají ušít a některé si je půjčí v půjčovně. Ať tak či tak, šaty byste měli začít řešit několik měsíců před svatbou.

svatební šaty

Svatební fotograf

Svatební fotograf je důležitou součástí svatby a neměl by chybět na žádné svatbě, ani té nejmenší. Profesionální svatební fotografové přesně vědí, co a jak fotit, aby zachytily ty nejdůležitější momenty z vaší svatby. Fotograf vám zachytí momentky a také vám po obřadu udělá skupinové fotky. Pro svatby v olomouckém kraji můžete využít služeb Svatebního fotografa Olomouc.

Svatební dort

Součástí svatby je také svatební dort. Téměř žádná svatba se bez něj neobejde. Můžete si ho nechat upéct v cukrárně nebo u profesionálního svatebního cukráře. Někteří budoucí novomanželé volí ekonomičtější variantu a dort jim upeče třeba rodina. Rozhodně si ale dort zajistěte dostatečně dopředu, včetně uchování, převozu a podobně. A nezapomeňte na symbolické krájení dortu!

dort

Hudba

Svatba se neobejde bez hudby. Hudba by měla být součástí programu. Hudbu si můžete zvolit podle svého gusta. Někdo zvolí živou kapelu, která vám obstará program a někdo jiný třeba DJe, který vám zahraje vše, co si budete přát. Někdo jiný zase z důvodu úspor zvolí pouštění hudby pomocí rádia a podobně. Ať už zvolíte cokoliv, nezapomeňte si zajistit hudbu dostatečně dopředu.