Každý kdo miluje květiny čas od času bojuje s touhou koupit si další květináč s květinami. Velké množství květin je někdy problém ubytovat, i když máte velký dům či byt. Květiny jsou živé a tak rostou. Některé dorůstají opravdu do velkých rozměrů a musí se přesazovat do větších květináčů, se kterými se jen obtížně manipuluje. Ani to ale radost ze zelených lístečků nemůže zkazit.

bílé květináče

Jestli si potrpíte na hezký design, určitě budete chtít sladit i svoje květiny. Někdy je těžké sehnat dostatek různě velkých květináčů ve stejném designu, takže tento problém mnoho lidí řeší obalem na květiny. Skvělé jsou koše ratanové, které vypadají dobře na stole i na zemi. Je skvělé že uvnitř mají igelit, takže slouží nejen jako obal na květináče, ale dají se využít i jinak.

Do ratanových košů na květiny se mohou aranžovat květiny přímo do aranžovací hmoty. Takto vyrobená dekorace z květin a dalších komponentů se skvěle hodí na stůl, na okno, ke dveřím nebo dokonce i na hroby. Tento typ dekorací vypadá skvěle kdekoliv a k jejich výrobě se mohou použít přírodní i umělé materiály. Výroba takové dekorace je velmi snadno a stačí vám dokonce jen materiál, který najdete na procházce. Jestli máte rádi přírodní materiály, posbírejte si na procházce například větve, šišky a další sušinu, kterou můžete připevnit k větve tavnou pistolí a nebo ji jen tak naskládat na mech. Základem jsou jen aranžovací hmoty, které koupíte v každém květinářství nebo v hobby marketu.

ratanový květináč

Vyzdobte svůj domov vkusnými dekoracemi, které si zvládnete vyrobit i vy. Ratanové koše můžete využít jako dárkové košíky třeba pro děti, zkrátka využití mají více a je jen na vás jak je budete chtít využít. Vypadají krásně a jsou levné, takže jejich koupě rozhodně nebudete litovat. Oceníte je nejen vy ale i vaše rostliny, protože igelitová vložka dokáže udržet vlhkost.