Také tak rádi překvapujete své přátele nebo rodinu nějakými neobvyklými situacemi? Třeba neočekávaně koupíte https://mobil.idnes.cz/koupite-si-iphone-x-srovnani-konkurence-fdq-/iphone.aspx%3Fc%3DA170914_114856_iphone_jm velký třípatrový dort s jahodami a oslavíte společně příchod letního Slunovratu? Máme pro vás tip, jak překvapit rodinu, která se momentálně nachází třeba na dovolené u babičky, děti mají prázdniny a vaše paní s nimi tráví týden u rodičů na venkově. Této situace někteří muži zneužívají k nevěře, což je podlé, hanebné a především velmi zbabělé, a tak jste-li opravdoví sebevědomí chlapi, raději přinášejte vaší ženě radost, než trápení.

nábytek v ložnici

Zařiďte dětem nový pokoj

Tím překvapením by mohla být vaše realizace dlouho připravovaného plánu. Můžete se s manželkou předem dohodnout, že koupíte dětem nový nábytek, nový koberec, nová svítidla, a místnost zároveň vytapetujete krásnou barevnou tapetou. Vyberete společně to, co se vám líbí, ale prozatím to ponecháte otevřené s tím, že se váš plán uskuteční, až něco našetříte. Ovšem máte-li (potají) již našetřeno, můžete rodinu překvapit neočekávanou akcí právě v době, kdy jsou všichni z bytu pryč.

montáž nábytku

Rozdělte úkoly

Chcete-li, aby práce odsýpala, a aby šlo všechno jako na drátkách, svěřte montáž nového nábytku stěhovací firmě, mezitím, co vy budete místnost tapetovat a pokládat pak nový koberec. Stěhováci si poradí s montáží nábytku v Praze v jakémkoli rozsahu, tedy klidně i s vestavěnou skříní, s palandou, psacím stolem, konferenčním stolkem, kancelářskými křesly či pohovkou. Jestliže rozdělíte úkoly, bude vás práce víc bavit, protože na to nebudete sám, a navíc to půjde rychle od ruky, takže budete mít ještě dost času na úklid a slavnostní výzdobu. Anebo můžete připravit i to pohoštění, kdy necháte dovézt pizzu a koupíte v cukrárně na zakázku ten třípatrový jahodový dort. V novém dětském pokoji se bude velký dort na dřevěném konferenčním stolku báječně vyjímat.