Už nyní jsou jedinci, kteří se nemohou dočkat a skáčou do bazénu šipky a uplavou nějaký ten metr. Pro někoho je již voda akorát, pro ostatní ještě ne. Ti si holt počkají. Alespoň budou mít čas popřemýšlet, jak si koupání ještě více užít, nebo jak ještě více vylepšit vodu. Což tak zkusit eliminovat chlór? Že to nejde? Hahaha. Za chvíli vám dokážu, že to jde a že to funguje. Chlór je jak známo chemická látka, která má za úkol ničit bazénu to co tam nepatří, a to těch nejmenších, okem neviditelných rozměrů. Tedy veškeré choroboplodné zárodky, bakterie a samozřejmě i viry

pes v bazénu

Taková voda je bezpečná ke koupání. Avšak musíme přiznat, že chlór ve vodě samotné moc příjemný není. Pokud se mu tedy chceme vyhnout musíme udělat jednu věc. Přestat jej používat a nasadit kyslíkové tablety. Tyto jsou jen jednosložkové, proto pouze nahradí výše řečenou chemickou látku a nic jiného neudělají. Nesníží ani nezvýší hodnotu pH. Po jejich použití bude voda rovněž zbavena nežádoucích látek, ale nebude hrozit nebezpečí pro citlivé jedince a jejich pokožku. Také již voda nebude chlorem cítit. Výhody kyslíkových tablet jsou tedy nesporné a nyní je ještě třeba vědět, kde si je obstarat. Nebojte se, i k tomu se dostaneme.

dítě skáče do vody

Použití je naprosto bezproblémové a není třeba se jej obávat. K výrobku je přiložen srozumitelný návod, takže může bez chlórovou oxidaci bazénové vody provádět každý člověk mimo malých dětí. Ostatně, pokud byste si s něčím nevěděli rady, nebo něco nebylo zcela jasné, možno se telefonicky informovat a nechat si poradit. Kde? No přece tam, co jste výrobek koupili. A tím se dostávám ke svému slibu, že vám to prozradím. Bez mučení a zcela nezištně. Takže když se podíváte na článek výše, uzříte tam jinak barevný text. Tomu se říká odkaz a na něj musíte kliknout. Tím budete přesměrováni na jiný web, kde se dozvíte ostatní.