Ať už jde o letní top, ve kterém je žádoucí nemít podprsenku, nebo večerní šaty, které by případnou podprsenku snadno odkryly a bylo by to na pohled velice nehezké a především nevkusné, nelamte si hlavu s tím, že už je nikdy nevynesete, a jestliže je už máte připravené, že půjdou na charitu nebo je někomu darujete, ještě si to rozmyslete, protože existuje skvělá vychytávka na vaše prsa, která je udrží v takové poloze, jakou budete potřebovat, bez toho, aniž by někde něco vykukovalo.

dekolt

Jedná se o praktické textilní pásky, díky kterým vaše ňadra dostanete do polohy takové, že budete vypadat jako po plastické operaci, ale opak bude pravdou, bude se jednat zcela o vaše vlastní poprsí, jenom správně umístěné a vytvarované právě díky této vychytávce. Milé ženy, připomeňte si, jaké by to bylo chodit bez podprsenek, které škrtí nebo někde nevhodně vykukují a užijte si volnost, která vás může okouzlit, až si zase obléknete nějaký sexy top nebo šaty. Podívejte se na fotografie s Lifties, kde poznáte hned na dekoltech žen, která část poprsí je vyzvednutá do výšin a která ne a hned je budete chtít také.

vystrih

Konečně jsi můžete koupit to krásné tričko s odhalenými zády, které byste si předtím nemohla dovolit, protože prostě bez spodního http://svatky.centrum.cz/svatky/vyznamne-dny/mezinarodni-den-spodniho-pradla-42/ prádla se prostě bojíte vyjít, navíc, jak by to asi vypadalo, když už něco mají vaše prsa za sebou, zejména po letech a gravitace je neúprosná a s nikým se nemazlí. Tento skvělý výmysl, kterými jsou textilní a prodyšné pásky na prsa vám určitě vykouzlí úsměv na tváři a jedinečný pocit na duši, že ještě nepatříte do starého železa, a ještě můžete být sexy a jak vám půjde sebevědomí rychle nahoru! Neházejte flintu do žita a připravte se na horké léto, které si tento druh oblečení bude žádat. Pokud vás ještě čeká například svatba ať už vaše vlastní nebo někoho blízkého, budou se vám tyto pásky určitě hodně hodit.