Také chcete stavět dům anebo třeba chalupu nebo chatu? Pokud ano, tak předpokládám, že jste asi už seznámení téměř se vším, co budete potřebovat. Nebo na co byste si měli dát pozor. Také byste měli hlavně dbát na to, jak třeba kotvit různé věci, třeba u kotvení polystyrenu anebo tak podobně. Zkuste se podívat třeba také na webové stránky spiralanksys.com, kde najdete různé aplikace na podklady a podobně. Kotvení do dutých cihel je opravdu velice důležité. Kotvení do dutých cihel by mělo být opravdu perfektní a mělo by to být odborně uděláno, proto jsem si řekla, že my se s přítelem budeme příští rok také chystat do nové chaty, tak si určitě také zavoláme nějakého odborníka, objednáme si nějakou specializovanou firmu, která by nám s tímto pomohla a takovou firmu, která se vyzná, jak kotvit do dutých cihel.

Chceme opravit starou chalupu.

Je to například při opravách anebo sanacích či rekonstrukcích starých objektů. My právě máme opravdu hodně starou chatu a chceme ji opravdu kompletně rekonstruovat. Kotvení do dutých chci se také hodí pro historické budovy anebo pro panelové domy. Protože tam se také mohou objevit rizikové podklady, které můžou potom skončit katastrofou, můžou třeba vykazovat také trhliny, anebo třeba nesoudržnost.

Na kotvení do dutých cihel se někoho zavolejte.

Anebo třeba tam můžou být různé špatné spáry a podobně. Můžete použít rozpěrné mechanické kotvení. To znamená, že bude dobře držet kotvení v dutých cihlách. Pokud si ale nejste jisti a netroufáte si na to opravit praskliny anebo dutiny, tak si zkuste opravdu zavolat nějakou kvalitní firmu, která si s tímhle poradí a vy tak alespoň budete mít jistotu, že vám to udělá speciální firma, protože pokud v tom nejste školení a nemáte v tom praxi, tak já osobně bych se do toho vůbec nepouštěla. To já vždycky chci mít jistotu, protože aspoň bych potom měla na někoho co svádět a nemusela bych si to já sama vyčítat.