Burlesque neboli burlesky se řadí k módní ženské obuvi, která udržuje ve svém designovém řešení jistý prvek retro stylu. Zahledíte-li se na ně pozorně, možná vám připomenou dámské střevíce z padesátých let minulého století. Významným prvkem jsou tu zejména velká stylová mašle a bílé puntíky na modrém nebo červeném poli. Puntíky byly v té době nesmírně populární a dnes se do módy znovu navrací. Můžete se o tom přesvědčit například nahlédnutím do prodeje kolekce kuchyňských utěrek nebo puntíkovaného červeného povlečení.

V dnešní době si burlesque obouvají ženy a dívky pro různé příležitosti a jednou z těch nejoblíbenějších je sex. Svým způsobem tak můžete prožít sex v retro stylu, což nemusí být zrovna k zahození.

retro styl

Krásná barevná kombinace – nevyhovuje vám černá, hnědá a šedá s dáváte raději přednost barvám veselým? Pak jsou právě burlesky pro vás jako stvořené. Vaše partnerka je může obouvat třeba jen doma, přivítat v nich vaši návštěvu, a až odejde, popadnete ji do náručí a boty vyzujete až v posteli.

Vysoký podpatek – vysoké dámské podpatky mnoho mužů vysloveně dráždí, jako červené sukno rozzuřeného býka. Je tomu tak i proto, že dávají lépe vyniknout podélné klenbě chodidel a jejich sexy tvaru. Možná se vám to nezdá, ale po hezkých ženských nohách a chodidlech se ohlíží většina mužů, a dokonce je i mnoho žen, které fascinují hezká a upravená chodidla mužská.

červené lodičky

Vyzouvání burlesek v posteli je k milostné předehře jako dělané, muž si partnerčiny nožky vyloží na ramena a kochá se jejich krásou, podtrženou růžovou barvou bosých plosek. Růžová je barvou lásky a právě na chodidlech je velmi lákavá k hlazení, masírování a něžnému okusování či laskání jazykem. Mnoho žen bývá z péče o chodidla v sedmém nebi a stává se, že šikovný partner navodí citlivé dívce i slastný orgasmus. Přispívají k tomu reflexní body, které propojují tělesné meridiány vnitřních orgánů právě s chodidly.